Látjuk-e társunkban a jót?

Látjuk-e társunkban a jót?

A minap egy kedves ismerősömmel ebédeltem, és ahogy lenni szokott egy kis idő elteltével már a párkapcsolatról beszélgettünk. Arra lettem figyelmes, hogy először csak egy-egy panasz érkezik a párját illetően, aztán az lett az érzésem, mintha csak negatív tulajdonságai...
Lehet-e gyermekkel jól elválni?

Lehet-e gyermekkel jól elválni?

Szakmám során sok párral találkozom, akik úgy döntenek, hogy szeretnének elválni. A “szeretnének” az túlzás, hisz többnyire az egyik el akar válni, a másik bele kényszerül. Ebben az esetben sem könnyű megállapítani, hogy a válni akaró fél az valóban válni akar,...